Úvod O společnosti Podporujeme

Podporujeme

Společnost 1. SčV, a.s., patří mezi společnosti, které se snaží podporovat, v rámci svých možností, dění v provozovaném regionu. V rámci skupiny Veolia Voda ČR spolupracuje nejčastěji na projektech ve spolupráci s Nadačním fondem Veolia.

 

Společenská odpovědnost

Zpráva CSR 2015 Veolia

Závazky v oblasti udržitelného rozvoje

 

VEOLIA_komplet_web

Voda pro Afriku

V rámci skupiny a ve spolupráci s Nadačním fondem Veolia se společnost zapojila do projektu Voda pro Afriku, který realizuje společnost Člověk v tísni a který pomáhá získat prodejem karaf finance na opravy studní a vrtů v Etiopii.

Výtěžek v roce 2018 činil 919 tisíc Kč.

Za uplynulých devět let  poskytla skupina Veolia a Nadační fond Veolia na podporu vodních zdrojů v Etiopii již  5,5 milionu Kč. 

  

 

 

 

 


                     

Podpora Biodiverzity

Společnost usiluje při své vlastní činnosti v rámci návazných aktivit v duchu společenské odpovědnosti o zachování přírodní rozmanitosti, biodiverzity.

Jednou z takto  zaměřených aktivit je nový projekt orientovaný na podporu biodiverzity v provozovaných lokalitách. Ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody byla např.vytipována lokalita městského parku Obora v Příbrami. Realizace projektu proběhla v roce 2012.

V roce 2011 byl odstartován společný projekt společnosti Veolia Voda, Nadačního fondu Veolia a organizace Sladkovodní giganti o.s. Jakuba Vágnera nazvaný Cesta pstruha". Jeho cílem je návrat lososovitých ryb do českých řek. V rámci projektu, který je naplánován na pět let, bude každý rok vypuštěno kolem 4000 ks pstruhů.

 

MiNiGRANTY a BioGRANTY

Díky těmto projketům mohou zaměstnanci společnosti získat finanční podporu pro veřejně prospěšné projekty, na jehož realizaci se jako dobrovolníci podílejí. Mnozí zaměstnanci firmy jsou aktivními členy nejrůznějších občanských sdružení a spolků nebo sympatizují s charitativními projekty neziskových organizací a tímto způsobem mohou přispět k získání prostředků pro širokou řadu aktivit


                                

Petanquová hřiště (nejen) pro seniory

Cílem tohoto projektu je podporovat aktivní život seniorů, ale nejen jich, protože pétanque je skutečně mezigenerační záležitost. V námi provozovaném regionu byla vybudována hřiště v Příbrami, Říčanech, Sedlčanech a v Kosové Hoře.

                                

 

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf