Úvod O společnosti Podporujeme

Podporujeme

Společnost 1. SčV, a.s., patří mezi společnosti, které se snaží podporovat, v rámci svých možností, dění v provozovaném regionu. V rámci skupiny Veolia Voda ČR spolupracuje nejčastěji na projektech ve spolupráci s Nadačním fondem Veolia.

 

Společenská odpovědnost

Zpráva CSR 2019 Veolia

Závazky v oblasti udržitelného rozvoje

 

VEOLIA_komplet_web

Voda pro Afriku - projekt ukončen

V rámci skupiny a ve spolupráci s Nadačním fondem Veolia se společnost zapojila do projektu Voda pro Afriku, který realizuje společnost Člověk v tísni a který pomáhá získat prodejem karaf finance na opravy studní a vrtů v Etiopii.

Za uplynulých jedenáct ročníků poskytla skupina Veolia a Nadační fond Veolia na podporu vodních zdrojů v Etiopii celkem 7,2 milionu Kč. 

  

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MiNiGRANTY

Díky tomuto projektu mohou zaměstnanci společnosti získat finanční podporu pro veřejně prospěšné projekty, na jehož realizaci se jako dobrovolníci podílejí. Mnozí zaměstnanci firmy jsou aktivními členy nejrůznějších občanských sdružení a spolků nebo sympatizují s charitativními projekty neziskových organizací a tímto způsobem mohou přispět k získání prostředků pro širokou řadu aktivit


Stále s úsměvem

Pomáháme, aby se seniorům u nás žilo lépe. Podporujeme pozitivní aktivní stárnutímezigenerační soužití v komunitě, vytváření podmínek pro život seniorů v jejich domácím prostředí a nové přístupy k tématu stárnutí.

Za šest let trvání nejmladšího nadačního programu podpořil NF Veolia 124 projektů částkou téměř 10 milionů korun.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                     

Podpora Biodiverzity

Společnost usiluje při své vlastní činnosti v rámci návazných aktivit v duchu společenské odpovědnosti o zachování přírodní rozmanitosti, biodiverzity.

Jednou z takto  zaměřených aktivit je nový projekt orientovaný na podporu biodiverzity v provozovaných lokalitách. Ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody byla např.vytipována lokalita městského parku Obora v Příbrami. Realizace projektu proběhla v roce 2012.

V roce 2011 byl odstartován společný projekt společnosti Veolia Voda, Nadačního fondu Veolia a organizace Sladkovodní giganti o.s. Jakuba Vágnera nazvaný Cesta pstruha". Jeho cílem je návrat lososovitých ryb do českých řek. V rámci projektu, který je naplánován na pět let, bude každý rok vypuštěno kolem 4000 ks pstruhů.

 


                                

Petanquová hřiště (nejen) pro seniory

Cílem tohoto projektu je podporovat aktivní život seniorů, ale nejen jich, protože pétanque je skutečně mezigenerační záležitost. V námi provozovaném regionu byla vybudována hřiště v Příbrami, Říčanech, Sedlčanech a v Kosové Hoře.

                                

 

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf