Úvod Voda hrou

Voda hrou

tajemstvi_vody1. SčV, a.s. se věnuje také vzdělávací a osvětové činnosti pro děti. Společnost se snaží vést děti k ochraně životního prostředí a ekologickému chování. Právě životní prostředí a ochrana vodních zdrojů jsou důležitá témata objevující se v soutěžích, které prostřednictvím společnosti Veolia Voda pořádá.

 Soutěže jsou určeny především pro žáky základních škol. V rámci vzdělávacích programů naše společnost poskytuje základním školám provozovaného regionu pedagogické pomůcky. Vodní tématika se objevuje také v našich hrách, které si děti mohou zahrát přímo na internetu.

 

1. SčV, a.s., nabízí dlouhodobou spolupráci s představiteli provozovaných měst a obcí, která spočívá v poskytování sponzorských příspěvků a organizování kulturně-společenského života. Mezi pravidelně podporované sponzorské akce patří Běh

města Příbrami, Koloběžková grand prix či Sukovy Sedlčany.

 

Nejen pro děti, ale i pro dospělé jsme připravili kalkulačku spotřeby vody a kalkulačku uhlíkové stopy, díky nimž si můžete spočítat spotřebu vody vaší domácnosti a jakým způsobem se podílíte na uhlíkové stopě při pití kohoutkové či balené vody.

 

Velmi zajímavá je také historie českého vodárenství. Dozvědět se můžete více například o práci dřívějších krysařů, o vývoji osobní dopravyvztahů se zákazníky, původních vodárenských profesích, atp. 

Zákaznická linka

Bílá linka:

840 111 322 

Mobil:

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf