Úvod Voda hrou

Voda hrou

tajemstvi_vody1. SčV, a.s. se věnuje také vzdělávací a osvětové činnosti pro děti. Společnost se snaží vést děti k ochraně životního prostředí a ekologickému chování. Právě životní prostředí a ochrana vodních zdrojů jsou důležitá témata objevující se v soutěžích, které prostřednictvím společnosti Veolia Voda pořádá.

 Soutěže jsou určeny především pro žáky základních škol. V rámci vzdělávacích programů naše společnost poskytuje základním školám provozovaného regionu pedagogické pomůcky. Vodní tématika se objevuje také v našich hrách, které si děti mohou zahrát přímo na internetu.

 

1. SčV, a.s., nabízí dlouhodobou spolupráci s představiteli provozovaných měst a obcí, která spočívá v poskytování sponzorských příspěvků a organizování kulturně-společenského života. Mezi pravidelně podporované sponzorské akce patří Běh

města Příbrami, Koloběžková grand prix či Příbramský Permoník.

 

Nejen pro děti, ale i pro dospělé jsme připravili kalkulačku spotřeby vody a kalkulačku uhlíkové stopy, díky nimž si můžete spočítat spotřebu vody vaší domácnosti a jakým způsobem se podílíte na uhlíkové stopě při pití kohoutkové či balené vody.

 

Velmi zajímavá je také historie českého vodárenství. Dozvědět se můžete více například o práci dřívějších krysařů, o vývoji osobní dopravyvztahů se zákazníky, původních vodárenských profesích, atp. 

Omezení používání pitné vody

Město Říčany, obce Babice, Březí, Křenice, Strašín, Pacov, Nupaky, Herink, Dobřejovice, KSF Jažlovice, osada Pořešice

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf