Úvod O společnosti Kariéra

Kariéra

Společnost 1.SčV je významným zaměstnavatelem především na Příbramsku, v Praze – západ a Praze – východ. V současné době máme 202 zaměstnanců, a to především na pozicích strojník vodohospodářského zařízení, operátor vodovodní sítě, čistič kanalizačních zařízení, mistr provozu, provozní dispečer, technik laboratoře, projektant, pracovník zákaznického centra, elektrikář, aj.

Jsou to především lidé - loajální, motivovaní a vzdělaní zaměstnanci, kteří pomáhají rozvíjet naší společnost a zlepšovat její dobré jméno. Proto klade společnost 1.SčV, a.s., důraz na vzdělávání a profesionální rozvoj svých zaměstnanců. Vedle toho nabízíme svým pracovníkům široký systém benefitů.

V roce 2016 vynaložila 1. SčV, a.s, na školení  764 tis.Kč, z toho 31 % činily náklady na školení povinná ze zákona, 68 % na školení k prohloubení kvalifikace, dlouhodobější kurzy a ostatní vzdělávací aktivity a1 % na jazykové vzdělávání. Hlavním organizátorem vzdělávacích aktivit byl i v roce 2016 na základě partnerské smlouvy Institut environmentálních služeb, a.s.

Společnost se snaží dávat rovné příležitosti všem. I přestože v našem odvětví převažují spíše typicky mužské profese, zaměstnáváme 36% žen. Příležitost dostávají také lidé se zdravotním postižením a osoby v důchodovém věku.

V současné době nabízíme tyto volné pracovní pozice:

Provozní dispečer

(místo pracoviště Příbram)

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou – technický obor
  • Řidičský průkaz sk. B

 Pracovní náplň:

Dispečer:

  • Vede evidence událostí v provozním deníku a provádí jejich aktualizace
  • Koncepčně a operativně řídí hydraulické a tlakové poměry na sledovaných vodárenských objektech
  • Eviduje, zpracovává a vyhodnocuje naměřená data
  • Plní data do modulu Technické evidence

Nabízíme:

  • Hrubá mzda při nástupu 24 000  Kč,  navýšení po zaučení
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění a další firemní benefity

Nástup:  červenec 2019 nebo dle dohody

Životopis zasílejte na e-mailovou adresu bmuskova@1scv.cz

Zákaznická linka

840 111 322

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

datová schránka: mw2g7ve

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf