Úvod O společnosti Kariéra

Kariéra

Společnost 1.SčV je významným zaměstnavatelem především na Příbramsku, v Praze – západ a Praze – východ. V současné době máme 202 zaměstnanců, a to především na pozicích strojník vodohospodářského zařízení, operátor vodovodní sítě, čistič kanalizačních zařízení, mistr provozu, provozní dispečer, technik laboratoře, projektant, pracovník zákaznického centra, elektrikář, aj.

Jsou to především lidé - loajální, motivovaní a vzdělaní zaměstnanci, kteří pomáhají rozvíjet naší společnost a zlepšovat její dobré jméno. Proto klade společnost 1.SčV, a.s., důraz na vzdělávání a profesionální rozvoj svých zaměstnanců. Vedle toho nabízíme svým pracovníkům široký systém benefitů.

V roce 2016 vynaložila 1. SčV, a.s, na školení  764 tis.Kč, z toho 31 % činily náklady na školení povinná ze zákona, 68 % na školení k prohloubení kvalifikace, dlouhodobější kurzy a ostatní vzdělávací aktivity a1 % na jazykové vzdělávání. Hlavním organizátorem vzdělávacích aktivit byl i v roce 2016 na základě partnerské smlouvy Institut environmentálních služeb, a.s.

Společnost se snaží dávat rovné příležitosti všem. I přestože v našem odvětví převažují spíše typicky mužské profese, zaměstnáváme 36% žen. Příležitost dostávají také lidé se zdravotním postižením a osoby v důchodovém věku.

V současné době nabízíme tyto volné pracovní pozice:

Specialista přípravy staveb – stavbyvedoucí (středisko Příbram)

Pracovní náplň:

  • Zabezpečuje realizaci staveb
  • Řídí činnosti staveb podle projektové dokumentace
  • Zajišťuje organizaci staveniště, řízení provozu a zásobování materiálem na něm
  • Vede stavební deník dle stavebního zákona č.183/2006 Sb.
  • Komunikuje s technickým dozorem investora, stavebníkem
  • Zajišťuje koordinaci s ostatními subdodavateli
  • Kontroluje dodaný materiál na stavbu
  • Průběžně provádí fotodokumentaci stavby
  • Připravuje předání stavby stavebníkovi
  • Řídí práci podřízených
  • Zajištuje ekonomické i technické parametry staveb a dohlížení na ně
  • Řídí a usměrňuje technologické a pracovní postupy výstavby
  • Zajišťuje podklady pro fakturaci, eviduje případné vícepráce
  • Účastní se na územních, stavebních a kolaudačních řízeních
  • Provádí přípravu podkladů pro smlouvy a jejich zpracování
  • Provádí kontroly staveb a vyhodnocování zakázek

Nabízíme:

  • Základní mzda: 33 000 Kč, 10 % prémií, pololetní odměny
  • Benefity: příspěvek na stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní/penzijní připojištění, příspěvky ze sociálních nákladů, vzdělávací kurzy
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ – obor stavebnictví podmínkou, vodohospodářství výhodou
  • Praxe v oboru nutná
  • výborná znalost práce na PC
  • ŘP, skup. B.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na email                       bmuskova@1scv.cz.

Zákaznická linka

840 111 322

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

datová schránka: mw2g7ve

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf