Úvod O společnosti Kariéra

Kariéra

Společnost 1.SčV je významným zaměstnavatelem především na Příbramsku, v Praze – západ a Praze – východ. V současné době máme 202 zaměstnanců, a to především na pozicích strojník vodohospodářského zařízení, operátor vodovodní sítě, čistič kanalizačních zařízení, mistr provozu, provozní dispečer, technik laboratoře, projektant, pracovník zákaznického centra, elektrikář, aj.

 

Jsou to především lidé - loajální, motivovaní a vzdělaní zaměstnanci, kteří pomáhají rozvíjet naší společnost a zlepšovat její dobré jméno. Proto klade společnost 1.SčV, a.s., důraz na vzdělávání a profesionální rozvoj svých zaměstnanců. Vedle toho nabízíme svým pracovníkům široký systém benefitů.

 

V roce 2016 vynaložila 1. SčV, a.s, na školení  764 tis.Kč, z toho 31 % činily náklady na školení povinná ze zákona, 68 % na školení k prohloubení kvalifikace, dlouhodobější kurzy a ostatní vzdělávací aktivity a1 % na jazykové vzdělávání. Hlavním organizátorem vzdělávacích aktivit byl i v roce 2016 na základě partnerské smlouvy Institut environmentálních služeb, a.s.

Společnost se snaží dávat rovné příležitosti všem. I přestože v našem odvětví převažují spíše typicky mužské profese, zaměstnáváme 36% žen. Příležitost dostávají také lidé se zdravotním postižením a osoby v důchodovém věku. 

 

V současné době nenabízíme žádné volné pracovní pozice.

 

 

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf