Úvod O společnosti

O společnosti

 

1.SčV, a.s., se zabývá výrobou a distribucí pitné vody, odváděním a čištěním odpadních vod, prováděním stavebních děl a poskytováním služeb v oblasti vodního hospodářství.

Společnost zajišťuje výrobu a distribuci pitné vody pro celkem 94 224 obyvatel v okresech Příbram, Sedlčany, Mníšek pod Brdy, Praha západ a Praha východ.

1. SčV, a.s., je členem skupiny Veolia  Česká republika.

 

Pro výrobu pitné vody z vlastních zdrojů využívá společnost 1. SčV celkem 14 úpraven pitných vod a 8 zařízení, kde probíhá pouhá desinfekce podzemní vody. Na 6 z těchto úpraven probíhá úprava povrchové vody a na 8 úpravnách úprava vody podzemní.

 

Mezi aktivity společnosti 1.SčV patří také řada jiných činností souvisejících s provozem a údržbou vodovodů a kanalizace pro veřejnou potřebu, ale i další činnosti, jako je např. vodoinstalatérství, stavební práce, inženýrská činnost, poradenská a školící činnost v oblasti vodního hospodářství, nákladní doprava, montáž a opravy elektrických zařízení, laboratorní práce, nakládání s nebezpečnými odpady. Kompletní přehled najdete v rubrice Služby.

 

Více se o naší společnosti můžete dozvědět ve výroční zprávě. Podívejte se také na naše certifikáty a kodexy, jimiž se řídí naše interní politika.

 

Společnost 1.SčV podporuje projekty mateřské společnosti Veolia Česká republika a účastní se mnohých programů Nadačního fondu Veolia. Prostřednictvím nadačního programu MiNiGRANTY se naši zaměstnanci sami aktivně podílejí na realizaci sociálních i environmentálních projektů. Společnost také podporuje společný projekt společnosti Veolia Voda, Nadačního fondu Veolia a organizace Sladkovodní giganti o.s. Jakuba Vágnera nazvaný Cesta pstruha".

Můžete si také prohlédnout naši fotogalerii a přečíst historické zajímavosti českého vodárenství.

IMG_1202

Omezení používání pitné vody

Město Říčany, obce Babice, Březí, Křenice, Strašín, Pacov, Nupaky, Herink, Dobřejovice, KSF Jažlovice, osada Pořešice

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf