Úvod O společnosti

O společnosti 1.SCV

1.SčV, a.s., se zabývá výrobou a distribucí pitné vody, odváděním a čištěním odpadních vod, prováděním stavebních děl a poskytováním služeb v oblasti vodního hospodářství.

oblast působnosti

Společnost zajišťuje výrobu a distribuci pitné vody pro celkem 103 754 obyvatel v okresech Příbram, Sedlčany, Mníšek pod Brdy, Praha západ a Praha východ.

1. SčV, a.s., je členem skupiny Veolia  Česká republika.

 

Pro výrobu pitné vody z vlastních zdrojů využívá společnost 1. SčV celkem 14 úpraven pitných vod. Na 6 z těchto úpraven probíhá úprava povrchové vody a na 8 úpravnách úprava vody podzemní.

 

Mezi aktivity společnosti 1.SčV patří také řada jiných činností souvisejících s provozem a údržbou vodovodů a kanalizace pro veřejnou potřebu, ale i další činnosti, jako je např. vodoinstalatérství, stavební práce, inženýrská činnost, poradenská a školící činnost v oblasti vodního hospodářství, nákladní doprava, montáž a opravy elektrických zařízení, laboratorní práce, nakládání s nebezpečnými odpady. Kompletní přehled najdete v rubrice Služby.

 

Více se o naší společnosti můžete dozvědět ve výroční zprávě. Podívejte se také na naše certifikáty a kodexy, jimiž se řídí naše interní politika.

 

Společnost 1.SčV podporuje projekty mateřské společnosti Veolia Česká republika a účastní se mnohých programů Nadačního fondu Veolia. Prostřednictvím nadačního programu MiNiGRANTY se naši zaměstnanci sami aktivně podílejí na realizaci sociálních i environmentálních projektů. Společnost také podporuje společný projekt společnosti Veolia Voda, Nadačního fondu Veolia a organizace Sladkovodní giganti o.s. Jakuba Vágnera nazvaný Cesta pstruha".

Můžete si také prohlédnout naši fotogalerii a přečíst historické zajímavosti českého vodárenství.

IMG_1202

Zákaznická linka

Bílá linka:

840 111 322 

Mobil:

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf