Úvod Zákazníci Přípojka a smlouva

Přípojka a smlouva

 

Rozhodnete-li se zřídit si vodovodní nebo kanalizační přípojku, je třeba si nejprve ověřit, zda je možné napojení na vodovodní nebo kanalizační řad v dosahu vaší nemovitosti.

Jakmile obdržíte potřebná vyjádření, které vám zajistí technický útvar naší společnosti a od stavebního úřadu obdržíte povolení ke stavbě, můžete začít s realizací.

V této fázi je nutné navštívit  zákaznické centrum nebo kontaktní místo naší společnosti a požádat o zřízení přípojky. Některé práce nutné pro realizaci přípojky je možné provést svépomocí, nebo je zadat odborníkům.

Napojení na veřejný vodovod nebo na veřejnou kanalizaci je zásah do veřejných vodohospodářských sítí, které provozujeme, proto je mohou provádět pouze naši pracovníci. 


 

Podrobné informace o zřízení přípojky vám přináší brožura Veolia Voda kapku po kapce. Dozvíte se také řadu užitečných informací, které potřebujete vědět o vodě z kohoutku. Přečtěte si, co vše je potřeba pro odběr vody z vodovodu a odvádění odpadních vod, jakým způsobem je garantována kvalita pitné vody nebo jaké jsou možné způsoby platby, či fakturace. Dozvědět se můžete také několik tipů jak ušetřit, případně si přečíst závazky, jimiž společnost svým zákazníkům garantuje kvalitu poskytovaných služeb.

 

 

 


Smlouva na dodávku vody z veřejného vodovodu a na odvádění odpadních vod veřejnou kanalizací je základním dokumentem upravujícím vztah mezi zákazníkem a naší společností.

Na základě platné legislativy se smlouva uzavírá s majitelem připojené nemovitosti, (nebo s jedním z majitelů připojené nemovitosti, který je k tomuto úkonu zmocněn). Pro jednu nemovitost se zřizuje jedna vodovodní přípojka, jedna kanalizační přípojka a sjednává se jedna smlouva.

Zákaznická linka

Bílá linka:

840 111 322 

Mobil:

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf