Úvod Média Tiskové zprávy Společnost 1.SčV rozšiřuje nabídku svých služeb

Společnost 1.SčV rozšiřuje nabídku svých služeb

Společnost 1.SčV rozšiřuje nabídku svých služeb

31. květen 2016

Žadatelům o poskytnutí informací k existenci inženýrských sítí nabízí 1. SčV, a.s., možnost elektronického podání žádosti.

Tato služba významně zvyšuje efektivitu vyřízení žádostí pomocí automatizace.  „Pro odeslání žádosti Vám stačí čtyři jednoduché kroky - vyplnění formuláře žádosti, vymezení zájmového území v mapě, potvrzení a zaslání“ řekl Ing. Milan Lánský, technický ředitel 1. SčV, a.s. Na základě odeslání žádosti obdrží žadatel na svůj e-mail automaticky zpracovaný dokument, který obsahuje informace o existenci vodovodní a kanalizační sítě ve správě společnosti 1. SčV, a. s., včetně zákresu sítí v žadatelem vymezeném zájmovém území. Zakresleny jsou pravděpodobné průběhy sítí bez případné existence vodovodních a kanalizačních přípojek. Tato poskytnutá informace má informativní charakter a nenahrazuje stanovisko či vyjádření společnosti 1.SčV, a.s. ke stavební či jiné činnosti žadatele, ani k projektové dokumentaci.

„Věříme, že nově vzniklá služba umožní zjednodušit komunikaci mezi žadatelem a referentem a zkrátí dobu poskytnutí informace k existenci inženýrských sítí.“ doplnil Ing. Milan Lánský. Online žádost je umístěna na webových stránkách společnosti www.1scv.cz v sekci Služby.

 

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf