Úvod Služby Automatické vyjadřování k existenci sítí

Automatické vyjadřování k existenci sítí

Společnost  nově nabízí žadatelům o poskytnutí informace k existenci inženýrských sítí možnost elektronického podání žádosti. Tato služba významně zvyšuje efektivitu vyřízení žádostí pomocí automatizace a funguje následovně.

Pro odeslání žádosti postačí čtyři jednoduché kroky (vyplnění formuláře žádosti, vymezení zájmového území v mapě, potvrzení a zaslání).

Na základě odeslání žádosti obdrží žadatel na svůj e-mail automaticky zpracovaný dokument, který bude obsahovat informace o existenci vodovodní a kanalizační sítě ve správě společnosti 1. SčV, a. s., včetně zákresu sítí v žadatelem vymezeném zájmovém území. Zakresleny budou pravděpodobné průběhy sítí bez případné existence vodovodních a kanalizačních přípojek. Tato poskytnutá informace má pouze informativní charakter a nenahrazuje stanovisko či vyjádření společnosti 1.SčV, a.s. ke stavební či jiné činnosti žadatele, ani k projektové dokumentaci.

Věříme, že nově vzniklá služba umožní zjednodušit komunikaci mezi žadatelem a referentem a zkrátí dobu poskytnutí informace k existenci inženýrských sítí.

Žádost o zaslání vyjádření - formulář

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf