Úvod Média Tiskové zprávy Společnost zřídila krizový štáb, dodávky vody nejsou ohroženy

Společnost zřídila krizový štáb, dodávky vody nejsou ohroženy

Společnost zřídila krizový štáb, dodávky vody nejsou ohroženy

17. březen 2020

Vedení společnosti 1. SčV,a.s. bedlivě sleduje vývoj situace ve věci šířící se nákazy COVID-19.

Dodávky vody nejsou ohroženy

„Společnost zřídila krizový štáb, který provádí a dohlíží nad veškerými kroky souvisejícími s provozováním a přijala tak opatření k zajištění minimalizace dopadů na provoz společnosti, zejména na zajištění kontinuity dodávek pitné vody a odvádění a čištění odpadních vod.“ uvedl Ing. Ivan Eis, generální ředitel 1.SčV, a.s.

Z důvodu zamezení přenosu nákazy společnost preventivně uzavřela až do odvolání všechna svá kontaktní místa a zákaznické centrum pro osobní kontakt se zákazníky.
Zákaznické služby společnost poskytuje i nadále, ale pouze v bezkontaktním režimu.

Uzavřeny jsou také pokladny a není přijímána žádná hotovost, platby je nutné realizovat pouze bezhotovostním platebním stykem. Stejně tak žádosti o vyjádření mohou být zasílány elektronickou poštou.

Z důvodu maximální ochrany zdraví svých zaměstnanců společnost omezila některé další terénní činnosti, např. výměnu vodoměrů, preventivní čištění kanalizace, plánované opravy.

„Zdraví našich zaměstnanců je v tuto chvíli pro nás nejdůležitější. Abychom je co nejvíce ochránili, zrušili jsme školení, porady, chystané akce související se Světovým dnem vody, prostě veškeré akce, kde by docházelo k osobnímu kontaktu. Pokud to technické možnosti dovolují, pracují někteří zaměstnanci také z domova.“ doplnil Ing. Ivan Eis.

O veškerých provedených opatřeních směrem k zákazníkům informuje společnost prostřednictvím webových stránek www.1scv.cz, kde jsou zároveň k dispozici ke stažení potřebné formuláře a kontakty.

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf