Úvod Média Tiskové zprávy Společnost, z důvodu ochrany zdraví, omezuje své služby

Společnost, z důvodu ochrany zdraví, omezuje své služby

Společnost omezuje své služby

19. březen 2020

Stavy vodoměru zjišťuje formou samoodečtu.

Z důvodu maximální ochrany zdraví svých zaměstnanců a s tím spojené zachování kontinuity dodávek pitné vody, společnost omezuje některé své terénní služby, kterými jsou zejména preventivní čištění kanalizace a omezení preventivní údržby na kanalizační síti, či výměny vodoměrů. „Vzhledem k těmto bezpečnostním opatřením jsme přistoupili ke způsobu zjišťování stavu vodoměru samoodečtem. K zaslání stavu odečtu budeme zákazníky vyzývat zasláním SMS zprávy nebo e-mailu v termínu řádného odečtu.“ uvedla Kristina Blaszczyková, tisková mluvčí 1. SčV, a.s.

Vedení společnosti dále průběžně sleduje momentální vývoj situace ve věci šířící se nákazy COVID-19 a prostřednictvím krizového štábu na tento vývoj neprodleně reaguje.

Společnost zavedla přísná technickoorganizační opatření pro minimalizaci rizika kontaktu pracovníků na odpadní vodě s ostatními zaměstnanci. Odběry a analýzy vzorků odpadních vod jsou omezeny na nezbytné minimum. Všichni zaměstnanci jsou vybaveni, mimo jiné, desinfekčními prostředky. Vstup třetím osobám na objekty společnosti je maximálně omezen na  nezbytně nutné případy a povolen pouze s ochranou obličeje.

„O provedených opatřeních směrem k zákazníkům informujeme zejména prostřednictvím webových stránek a zároveň těm, kteří nemají aktivovanou SMS-INFO, tuto službu doporučujeme. V provozu je  stále k dispozici zákaznická linka“ doplnila Blaszczyková.

Službu SMS-INFO si zákazníci mohou objednat přes webové stránky 1.SčV, zákaznické linky 601 275 275 nebo 840 111 322. Další možností je zaslat SMS zprávu s textem VEOLIA na číslo 720 001 112, kdy bude operátor klienta kontaktovat a provede s ním rychlou a pohodlnou registraci služby SMS-INFO.

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf