Úvod Média Tiskové zprávy Oznámení odstávky vody ve městě Jesenice u Prahy

Oznámení odstávky vody ve městě Jesenice u Prahy

Oznámení odstávky ve městě Jesenice u Prahy

10. listopad 2021

Ve dnech 20.11. - 21.11. 2021  dojde k přerušení dodávek pitné vody do města Jesenice.

Společnost 1. SčV, a.s. oznamuje svým zákazníkům, že ve dnech 20.11. od 12.00 hod. do  21.11. 2021  12.00 hod. dojde k přerušení dodávek vody do města Jesenice (Jesenice, Osnice, Horní Jirčany, část Zdiměřic), Dobřejovice, Herink a prostřednictvím ostatních provozovatelů i dalším obcím, a to  z důvodu plánovaných prací na hlavním přiváděcím řadu mezi vodojemem Jesenice a čerpací stanicí.

Jedná se o významnou rekonstrukci automatické tlakové stanice, která je naprosto klíčová pro další rozvoj města Jesenice včetně přilehlých aglomerací a pro zajištění dostatečného množství dodávané kvalitní pitné vody. Celková rekonstrukce proběhne ve více etapách.

Termín této první odstávky byl navržen zhotovitelem celé akce, sdružením firem Kunst spol. s.r.o. a Čermák a Hrachovec a.s., konzultován se zástupci vlastníka a zároveň i se zainteresovanými stranami a zvolen tak, aby dopady odstávky byly co nejmenší, jelikož se plánované přerušení dotkne nejen domácností, ale i zdravotnických, školských a sociálních zařízení, podniků a služeb. Z tohoto důvodu je odstávka plánovaná na víkend.

Zajištění nepřetržité dodávky vody je pro naši společnost absolutní prioritou a vždy děláme maximum pro to, abychom minimalizovaly dopady na zákazníky. Chápeme, že tato situace není komfortní, ale některé činnosti bohužel není možné bez odstávky dodávky vody provést.

V době odstávky zhotovitel akce zajistí náhradní zásobení pitnou vodou prostřednictvím přistavených voznic, jejichž rozmístění je uvedeno v přiloženém oznámení, stejně tak jako upřesnění oblastí dotčených odstávkou.

Termín další odstávky je plánován v průběhu prvního čtvrtletí roku 2022 a o jeho rozsahu a rozmístění voznic budou zákazníci včas informováni.

 

Příloha:
Oznámení rozmístění voznic

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf