Úvod Média Tiskové zprávy Odkalování vodovodu v Českém Brodě

Odkalování vodovodu v Českém Brodě

Odkalování vodovodu v Českém Brodě

2. březen 2016

V období od  7. března do 10. dubna 2016  provedou vodohospodáři 1. SčV, a.s. pravidelné odkalování celé vodovodní sítě města Český Brod.

Od pondělí 21. 3. do pátku 24. 3. 2016 bude pokračovat pravidelné odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě města Český Brod v ulicích: náměstí Arnošta z Pardubic, Husovo náměstí, Suvorovova, Havlíčkova, Sadová, Podskalí, Krále Jiřího, Prokopa Velikého, Jana Kouly, Jatecká, Hřbitovní, Šafaříkova, Sportovní, Za Pilou, Kounická, Pod Hájem, Pod Malým vrchem, V Chobotě a Tovární. 
 
Od úterý 29. 3. do pátku 1. 4. 2016 bude pokračovat pravidelné odkalování a odvzdušňování vodovodní sítě města Český Brod v ulicích: Zborovská, Slovenská, Marie Majerové, Za Svitavkou, Jugoslávská, Ruská, Lužická, Bulharská, Pod Velkým vrchem, Slezská, Moravská, Klučovská a v městských částech Liblice a Štolmíř. 
 
 

V  průběhu odkalování může docházet ke krátkodobému poklesu tlaku a ke zhoršení kvality pitné vody, proto bude průběžně v dotčených lokalitách, dle potřeby, zajištěno náhradní zásobení dodávek pitné vody  cisternami.

O přesném průběhu odkalování včetně určení místa přistavených cisteren budeme průběžně informovat obyvatele na webových stránkách společnosti www.1scv.cz, informace budou dostupné i  na zákaznické lince 840 111 322.

Odkalování je proplach potrubí proudem vody, během kterého dojde k odstranění nečistot nahromaděných v potrubí a je nezbytné pro zajištění potřebné kvality pitné vody.

Odkalování potrubí provádí vodohospodáři minimálně 2x ročně a  je základním úkonem pravidelné údržby vodovodní sítě.

 

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf