Úvod Zákazníci Průzkum spokojenosti 2021

Průzkum spokojenosti 2021

Stejně jako v minulých letech společnost provedla průzkum spokojenosti zákazníků s poskytovanými službami. 

V porovnání s minulým rokem, je celková spokojenost u většiny sledovaných parametrů přibližně na stejné úrovni.

Z celkového počtu 450 dotazovaných projevilo celkovou spokojenost s úrovní služeb 97 procent zákazníků. S kvalitou dodávané vody je spokojeno 95 procent. Kohoutkovou vodu k pití používá přibližně stejné procento zákazníků, okolo
81 procent, výsledky nám ukázaly, že více vodu z kohoutku používají ženy. Probíhající druhá vlna pandemie Covid – 19 ovlivnila výsledky týkající se využívání návštěv na zákaznických centrech, kdy zájem osobního kontaktu poklesl, naopak ale vzrostl počet zájemců, kteří využívají zákaznické linky, či vyhledávají informace na webových stránkách společnosti.

Spokojenost jak s profesionalitou zaměstnanců, tak s plynulostí dodávek vody zůstává na úrovni předchozích let. Výsledky letošního průzkumu nás ale také upozornily na pokles spokojenosti s dostatkem a kvalitou informací. A právě tyto zjištěné případné nedostatky jsou jedním z důvodů, proč průzkumy společnost realizuje. Okamžitě tak můžeme reagovat na  jejich zlepšení a celkové výsledky jsou zohledněny při dalším směřování zákaznické komunikace.

Průzkumy spokojenosti provádí společnost každoročně a od roku 2008 je zveřejňuje na svých webových stránkách. Mezi dotazované skupiny patří individuální zákazníci, bytová družstva a firmy.

Průzkum společnost realizuje ve spolupráci s nezávislou externí agenturou IBRS - International Business and Research Services s.r.o. Samotný průzkum se uskutečnil v rámci celé skupiny Veolia. 

 

 

 

Zákaznická linka

Bílá linka:

840 111 322 

Mobil:

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf