Úvod Zákazníci Průzkum spokojenosti 2020

Průzkum spokojenosti 2020

Průzkum spokojenosti zákazníků s poskytovanými službami.

Cílem každoročního průzkumu je zjistit například spokojenost zákazníků s úrovní poskytovaných služeb, s kvalitou dodávané vody a s poskytováním informací, či přístup zaměstnanců k zákazníkům, a další.

Výsledky průzkumu spokojenosti dokazují, že názory zákazníků jsou pro společnost velmi podstatné a  jejich podněty jsou dále zpracovávány.

Do průzkumu jsou zařazeni individuální zákazníci, bytová družstva a firmy. Z celkového počtu 400 dotazovaných projevilo celkovou spokojenost s úrovní služeb 98 procent zákazníků. S kvalitou dodávané vody je spokojeno 96 procent. Kohoutkovou vodu k pití používá přibližně stejné procento zákazníků, okolo 81 procent, výsledky nám ukázaly, že více vodu z kohoutku používají ženy. Probíhající první a druhá vlna pandemie Covid – 19 ovlivnila výsledky týkající se využívání návštěv na zákaznických centrech, kdy zájem osobního kontaktu poklesl, z důvodu zamezení šíření nákazy, naopak ale vzrostl počet zájemců, kteří využívají zákaznické linky.

Spokojenost jak s profesionalitou zaměstnanců, tak s plynulostí dodávek vody zůstává na úrovni předchozích let. Z letošního průzkumu naopak vyplynulo menší povědomí o poskytované službě SMS INFO. Díky zpracovaným výsledkům získává vedení společnosti lepší přehled o správném směrování poskytovaných služeb a okamžitě tak čerpá náměty na  případné zlepšení služeb. Veškeré tyto výsledky jsou okamžitě  zohledněny při dalším směřování zákaznické komunikace.

Průzkumy spokojenosti provádí společnost každoročně a od roku 2008 je zveřejňuje na svých webových stránkách. Mezi dotazované skupiny patří individuální zákazníci, bytová družstva a firmy.

Průzkum společnost realizuje ve spolupráci s nezávislou externí agenturou IBRS - International Business and Research Services s.r.o. Samotný průzkum se uskutečnil v rámci celé skupiny Veolia. 

 

 

 

Zákaznická linka

840 111 322 

nebo

601 275 275

Zasílací adresa:

Novohospodská 93

261 01 Příbram IX

 

datová schránka: mw2g7ve

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Rozbory vody

Akreditovaná laboratoř         

1. SčV, a.s. provádí rozbory pitných a odpadních vod.

Kalkulačka spotřeby vody

 estimez-conso-3.swf